Ücretsiz Teklif Al

7/24 Destek

Temizlik hizmeti kesinlikle güven isteyen bir hizmettir. Bunun için sizden tek ricamız seçiminiz biz olmasak dahi temizlik şirketlerinin referanslarını kontrol etmektir.Bizi tercih etmeniz için ise size en büyük sebep fiyat politikamız ve referanslarımızdır.

Bütçenize uygun ve aynı zamanda kaliteli temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü ve zamanlama konusunda tecrübeli bir temizlik şirketi olarak bizlere güvenebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bize iletişim sayfamızdaki iletişim adreslerimizden veya irtibat numaralarımızdan bilgi ve sorularınız için ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN


  Talep Oluştur
  Bütçeleme Fiyatlandırma
  Ekip Yönlendirme
  Hemen Temizlik

  Neden Bizi Seçmelisiniz ?

  Ayşe yalova temizlik ile çalışmak için bir çok sebebiniz olmasına rağmen hatırlatmak amacıyla size bir kaç güzel yanımızı sunmak istiyoruz. Hakkımızda bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bölümleri inceleyebilirsiniz.

  Anında Çözüm
  Lekelerin korkulu düşmanı ürünlerimiz ile sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz.
  Sağlıklı Ürünler
  Temizlik sırasında kullandığımız malzemeler insan sağlığına zarar vermemektedir.
  Kaliteli Hizmet
  Kullandığımız temizlik malzemelerin hepsi özel olarak hazırlanmış olup hepsi ödüllü ürünlerdir.
  Süreklilik
  Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor. Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.
  Tecrübeli Ekibimiz
  Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının zaman içindeki gelişim ve değişimlerini sürekli olarak izliyoruz.

  GÜVENİLİR VE REFERANSLI

  Sizden Gelen Yorumlar

  Fikirleriniz çalışmalarımıza değer katıyor.

  Temizlik sektöründe bulunduğumuz döneme kadar 100 den fazla referans sağlayarak müşterilerinin güvenini kazanmış ve kartvizitini büyük firmalar içerisinde yerleştirmiştir.

  Referanslarımız Ve Çözüm Ortaklarımız

  Yalova genelinde birçok firma temizlik hizmetlerinde bizi tercih etti. Her birine kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi sürdürme
  gayretindeyiz. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.