Yazlık Temizliği

Yazlık temizliği, aynı zamanda kullanılan temizlik malzemelerinin ve araç-gereçlerin sağlığa kesinlikle bir zararı bulunmayıp tamamı ile Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı malzemeler ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu açıdan sağlığa uygun derecesi mümkün olan en üst seviyede bulunmaktadır. Özellikle inşaat sonrası yazlıklarınızn temizlenmesi , firmamızın tecrübesi, müşteri memnuniyeti anlayışı ve itibarı ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Yazlık temizliği’nde her yeri a’dan z’ye kadar temizlenmektedir .

Bunların arasında camlar, cam çerçeveleri, banyo, lavabo, banyo zemini, duşa kabin veya küvet ünitesi temizliği, muslukların dezenfekte edilmesi, klozet temizliği, sauna temizliği, ısıtma sistemlerinin temizliği,kazan dairelerinin temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, mutfak mermerinin temizliği, ıslak zeminlerin ve seramik zeminlerin temizliği, kapıların temizliği,kapı kollarının dezenfekte edilmesi, duvarların temizliği, havuz temizliği, tuvalet temizliği,tuvaletlerin dezenfekte edilmesi, teras veya bahçe temizliği , salonun temizliği, peteklerin temizliği, camların temizliği, antre temizliği , elektrik prizlerinin ve lamba anahtarlarının dezenfekte edilmesi, laminant parkelerin temizliği ve daha bir çok temizliği sizler için yapmaktayız. Temizlik konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile yazlığınızın temizliğine talibiz.

Kaliteden ödün vermeyen uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması ile sizlerin arzuladığı biçimde yazlığınızın temizlikleri gerçekleştirilmektedir. Siz de yazlığınızın temizletmek isterseniz Ayşe Temizlik ile iletişime geçerek randevu alarak villanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sizde profesyonel Yazlık temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, yazlık temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Yazlık Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Yazlık Temizliği Fiyatları

Yazlık temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak yazlık büyüklüğü, kat sayısı, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir.

Temizlik yapılacak yazlık çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de Yazlık temizliği fiyatını etkilemektedir.
Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz.