Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik

Yangın sonrasında evinizin, iş yeriniz, tesisinizin temizliği zor bir hal alır. Yalova temizlik ve lojistik şirketi olarak; yangın su baskını gibi temizliğe ihtiyaç duyulan durumlarda profesyonel ekibimiz. İşyeri, fabrika, ev, villa, ofis, gibi konutlarınızı eski haline getirmek için gerekli yangın ve su baskını temizliği yapar. Yangın artığı atılması su boşaltılması gibi işlemleri uygular ve tekrar yaşanılacak, çalışılacak hale getirir.

Gönül tabi ki bu tarz olayları yaşamanızı elbet istemez. Lakin gerçekleştiğinde de yangın sonrası temizlik sizin için dert olmadan, stres yapmadan biran önce hayatınızın sorun olmaktan çıkmalıdır. İşte tam da bu esnada bu sorunu halleden bir firma olarak her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Dertlerinizi o kapkara islerin arasından bırakıp eski yaşantınıza dönmek sizin hayaliniz, hayalinizi gerçekleştirmekse bizim görevimiz.

Su Baskını Temizlik Hizmetleri
Doğaya insanın gücü yetmez. Deprem, heyelan, sel gibi durumlara maalesef engel olmak mümkün değildir. Adına sel ya da su baskını denilen talihsiz durumdan sonra geriye kalan, temizlenmeye mahkum, kirli ve atık dolu bir ortamdır. Sel suları önüne gelen her şeyi yerle bir ederek çamur haline getirir ve arda kalan adeta bir çamur yığınıdır. Son derece pis olan bu ortamın bir an önce temizlenmesi ve eski haline getirilerek hijyene kavuşturulması gerekir. Çok fazla sayıda bakteri ve mikroba ev sahipliği yapan bu ortamın olabildiği kadar çabuk şekilde eski haline getirilmesi gerekmektedir. Doğal etkenler dışında su tesisatının sebep olduğu baskınlar da yaşanabilir.

Evler ve iş yerleri bazen kaldırım seviyesinden veya yol seviyesinden aşağılarda olabilmektedir. Bazı durumlarda da bodrum katlar çeşitli işler için kullanılmaktadır. İşte bu durum beraberinde birtakım riskleri de getirmektedir. Bunlardan birisi olan su baskınları, yoğun yağış sonrası yaşanan ve yaşam alanının tamamen suyla dolduğu acil durumlardır. Bu gibi durumlarda ev veya iş yerindeki birçok eşya zarar görür. Bununla birlikte yapının tekrar kullanıma kazandırılması da gerekmektedir. Bu zannedildiği kadar kolay bir mesele değildir. Ancak profesyonel ekipler tarafından verilebilecek bir hizmettir.

Sizde profesyonel Yangın ve Su Baskını Sonrası temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, yangın ve su baskını sonrası  temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizliği Fiyatları

Yangın ve Su Baskını Sonrası temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak mekan büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak mekanın çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de yalı temizliği fiyatını etkilemektedir.

Ayşe temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Yangın ve Su Baskını Sonrası temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Yalova Temizlikte..