Villa Temizliği

Firmamız temizlik sektöründe kendini geliştirmekte olup en iyi hizmetleri vermeyi sürdürmektedir. Villa temizliği esnasında kullanılmakta olan malzemeler villanıza hiçbir şekilde zarar vermez ve hasar bırakmaz. Temizlik malzemeleri sağlık ve hijyen kurallarına uygun kullanılmaktadır. Firmamızda bulunan deneyimli ve kaliteli personellerimizle birlikte size en iyi hizmet imkanlarını sunmaktayız. Gerekli alt yapı sayesinde firmamız eksiksiz biçimde hizmetleri vermeye devam etmektedir. Villanız ne kadar büyük olursa olsun gün içerisinde kaliteli personellerimizle birlikte baştan sona temizlik yapılıp size teslim ediliyor. Villanız ister eşyalı ister eşyasız olsun güven içerisinde villanızı bize teslim edebilirsiniz.

Villanızda bulunan eşyaların değerinin sizin için ne kadar büyük olduğunun bilincinde olup kaliteli hizmet konusunda garanti verebiliyoruz. Eşyalarınız üzerindeki sorumluluğumuzu koruyarak hizmetimizi yerine getiriyoruz. Villanızda kullanacağımız temizlik malzemeleri sayesinde eşyalarınız daha çok hijyenik bir ortamda bulunacak ve villa içerisinde temiz, refah ortam sağlanacaktır.

Villa Temizliği Yapım Aşamaları
İnşaat sonrası villa temizliği yaptırmak istiyorsanız temizlik şirketi olarak sizin belirleyeceğiniz gün ve saat doğrultusunda kadromuzu oluşturarak, temizlenecek villanın durumuna göre bay ve bayan personellerimizi belirliyoruz. Sizin talepleriniz üzerine randevu saatinde kadromuz gelerek temizlik hizmetini yerine getiriyor. Hizmetimiz son derece sağlığa uygun bir kalitede yapılmaktadır. Villa havuzu, villa garajı, villa çatısı, villa camı, villa mutfağı, koltuk yıkama, inşaat sonrası temizlik, saunasına kadar her ince detayı bilerek temizlik uygulamalarımızı oluşturuyoruz. Villalarda yukarıdan aşağıya kat kat inerek temizlik yapılmaktadır.

Temizlik aşamalarında evin diğer odalarında gereğinden fazla dolaşılmamalı, temizlik konusunda gerekli hijyen sağlanmalıdır. Taşınma sonrasında mutlaka villanız içerisinde villa camı, ahşap parkeleri, villa havuzu, villa garajı , villa koltukları vb. gibi konularda temizlik için bize ihtiyaç duyulacaktır. Temizlik firmamız 24 saat içerisinde villanızda olarak temizlik görevini yerine getirecektir.

Sizde profesyonel Villa temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, villa temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Villa Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Villa Temizliği Fiyatları

Banka temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak Banka büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak Banka çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türünde ev temizliği fiyatını etkilemektedir.

Ayşe temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Banka temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Yalova Temizlikte…