Otel Temizliği

Otel temizliği; özellikle de kat ve odaların temizliği, müşterilerin hijyenik koşullarda konaklayabilmeleri ve otellerin işleyişi açısından çok büyük önem arz etmektedir. Boşaltılan odaların hijyenik ve en kısa zaman içerisinde yeniden kullanılabilir hale gelmesi için temizlik görevlilerinin çok hızlı ve sistematik bir şekilde çalışmaları gerekir. Yapılan temizlik sırasında müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması için ise bazı kurallara uyulması zorunludur.

Otel temizliğinde kullanılacak olan temizlik malzemeleri, temizlik yöntemleri, makineler ve zamanın nasıl daha etkin şekilde kullanılacağı gibi detayların temizlik görevlileri tarafından bilinmesi çok önemlidir. Belirli bir sisteme oturtulması ve bu sistemin nasıl çalışılacağının bilinmesi halinde işler çok kısa zamanda tamamlanarak istenen sonuçlar elde edilebilir.

Bu hizmet kapsamında son derece detaylı bir çalışma gerçekleştiren personellerimiz Yalova otel temizliği konusunda büyük bir titizlik göstermektedir.

Yalova’da turizmin gelişmesiyle birlikte otellere rağbet de artmaktadır. Bir müşterinin bir oteli ikinci defa tercih etmesinin en büyük nedeninin bu otelin son derece temiz ve düzenli bir mekân olması olmalıdır.

Bu otellerde sadece lobinin değil arka planda bulunan mutfak ve lavabo kısımlarının da son derece temiz olmasına özen gösterilmelidir.

Sizde profesyonel otel temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, otel temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Otel Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Otel Temizliği Fiyatları

Profesyonel kadromuz ve üstün performanslı cihazlarımız ile verdiğimiz temizlik hizmetinde en ince ayrıntılar dikkate alınmaktadır. Otel odalarında hijyen sağlamak, ancak detaylara önem vererek gerçekleşir.

Otel temizliği işlerinde son teknolojiye göre düzenlenmiş ekipman ve kimyasallarımız ile işi hızlı, hijyenik ve güvenli şekilde sonuçlandırırız. İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunar.