Ofis ve Büro Temizliği

Ayşe Yalova Ofis Temizliği Şirketi, 2012’den beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde Genel Temizlik Hizmeti sağlamaktadır. Ayşe Temizlik Ev ve Ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir.

Ofis Temizlik hizmetimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ayşe Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.

İş yeri temizliğinde alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde miis gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere miss gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Ofis temizlik şirketleri

Sizde profesyonel Ofis ve Büro temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, ofis ve büro temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Ofis ve Büro Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak ofisin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak ofisin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de iş yeri temizliği fiyatını etkilemektedir.

Ayşe yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Büro temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Temizlikte..