İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat işleri zor ve el emeği isteyen bir iştir ve bu iş yapılırken çevrede bir çok temizlenecek yer ortaya çıkar. Tüm bina ne kadar tamamlanırsa tamamlansın. Her şeyi tam olsa da temizlik ve titiz bir yaklaşım binaların ve dairelerin satışında büyük bir etken yaratır.

Buradan şunu anlayabiliriz ki temizlik inşaattan yeni çıkmış bir dairenin olmazsa olmazlarındandır. Ayşe Temizlik ise size bu konuda en kaliteli hizmeti sunmak için kolları sıvayarak inşaat sonrası temizlik seçeneğini sizler için hizmetleri arasına eklemiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştiren Ayşe yalova temizlik, aynı zamanda en profesyonel şekilde verdiği hizmetler sayesinde sağlığınızı da korumakta ve toz ya da pisliklerin size zarar vermesini engellemektedir.

Dilerseniz anında firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz alan için inşaat sonrası temizlik hizmeti alabilir ve tüm bunları cebinizi yormadan yapabilirsiniz. Yaşamınızı ya da işinizi kuracağınız yerin sağlıklı ve hijyenik bir alan olması için firmamız her zaman size destek olacaktır.

Sizde profesyonel İnşaat Sonrası temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, İnşaat Sonrası temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun İnşaat Sonrası Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat ve tadilat temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak inşaat, dairenin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak dairenin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de inşaat temizliği fiyatını etkilemektedir.

Ayşe yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Tadilat sonrası temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Temizlikte..