Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk yıkama şirketi olarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite standartları ilkelerini benimseyerek geliştirmeye devam etmekteyiz. Çok sayıda olumlu deneyimlerimiz ve referanslı müşteri memnuniyeti siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak halı ve koltuk yıkama hizmetlerimize devam etmekteyiz. Halı ve koltuk yıkamada güvenli, profesyonel, kaliteli, hijyenik ve sağlıklı hizmet koşullarında hedefimize devam etmekten mutluluk duymaktayız.

Halı Yıkama Konusunda Vazgeçilmez Adresiniz
Halı temizliği belirli zaman dilimlerinde yapılması gerekmektedir. Eğer bunu evinizde elektrik süpürgesi veya kendiniz yapıyorsanız yeterince temizlik sağlanamadığı gibi zamanınızdan da gelen su faturası nedeniyle cebinizden de gereğinden fazla ödün vermeniz gerekir. Firmamız halı yıkama temizliği olarak halılarınızı belirttiğiniz adresten alıp cinsine göre ayırıp üst düzey makinalar sistemimizle temizleyip kurutup poşetleyip istediğiniz gün sizlere getirerek hem zamanınızdan hem cebinizden tasarruf sağlamaktayız.

Halı yıkama konusunda uzman, işini bilen güvenilir bir firmayla çalışmak gerekmektedir. Halıların cinsi, niteliğini hakkında bilgi sahibi olan, hangi nitelikte halıyı hangi temizlik malzemelerini kullanarak temizleyeceğini bilmeyen bir firma ekibiyle halılarınız zarar görmekte, yeterli hijyen sağlanmamakta ve yıpranmaktadır.

Sizde profesyonel halı ve koltuk yıkama temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, halı ve koltuk yıkama temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Halı ve Koltuk Yıkama Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Halı ve Koltuk Yıkama Fiyatları

Ayşe temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede Halı ve Koltuk Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yalova‘da bu alanda fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Yalova Temizlikte..