Gemi ve Yat Temizliği

Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile gemi temizlik hizmeti profesyonel bir şekilde veren Ayşe Yalova Temizlik, geminizi en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.

Modern donanımları, yeni teknolojik sistemleri, bilinçli hijyen anlayışı olan kadrolar ile birleştirerek hem görselliğe, hemde işleve önem vermiştir.

Gemi ve Yat temizliği hizmetleri, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan ayşe temizlik firması gemi ve yatlarınızın yapım, bakım ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda ayşe temizlik ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur.

Sizde profesyonel Gemi ve Yat temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Gemi ve Yat temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Gemi ve Yat Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Gemi ve Yat Temizliği Fiyatları

Ayşe temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede gemi ve yat temizlik hizmeti vermekteyiz. Yalova‘da bu alanda fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Yalova Temizlikte..