Ev Temizliği

Güven ve yapılan işe saygı her işte olduğu gibi bu hizmette de en önde gelen noktalardan bir tanesi. Eminim ki bundan öncesin de birçok firma ile tanıştınız. Yarısından memnun kaldınız yarısından ise memnun kalmadınız. Aklınızda ki soruların hepsinin farkındayız. Bu sorularınızı ve tüm ihtiyaçlarınızı gidermek için ise iletişim bölümünde ev temizliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ev temizliği yaptırmak detaycılık isteyen bir hizmettir ve bu hizmeti donanımlı bir ekibin yapması gereklidir. Bütçe ne olursa olsun firma o bütçeye göre donanımlı eleman göndermek zorundadır. Ayşe yalova temizlik bu noktada devreye girerek sizi düşünüyor ve hem cebinizi hem de evinizi düşünüyor. Size uygun bir ekibi ve bütçeyi size sunuyor size sadece seçim yaparak hizmet için randevu almak kalıyor.

Çalışanlardan çocuklu ailelere herkesin temizlik ve hijyen beklentilerini karşılayacak kadar titiz bir hizmet anlayışına sahip olan şirketimiz ayrıca fiyat konusundaki beklentileri de önemsemektedir. Cep yakan harcamalar yapılmasını gerektiren ev temizliği firmaları aksine şirketimiz her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine sahip temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Sizde profesyonel Ev temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, ev temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Ev Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, temizlik yapılacak evin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak evin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türünde ev temizliği fiyatını etkilemektedir.

Ayşe yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Temizlikte…