Dış Cephe ve Cam Temizliği

Modern mimarinin getirdiği ve özellikle büyük şirketlerde ya da iş hanlarında kullanılan, dış yüzeyi tamamen camlı, çok katlı giydirme binaların temizlik işlerini de profesyonel ekibi ve ekipmanı ile yapabilmektedir.

Oturduğunuz yada çalıştığınız rezidans, plaza, iş merkezi ve kulelerin dış cephe temizliği firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Dış Cephe temizliği hafife alınacak ve herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yalova Temizlik olarak dış cephe temizliğinde alanında uzman, iş güvenlik uzmanımız tarafından sürekli eğitim alarak çalışan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kurumsal firma olarak siz değerli yönetici ve iş yeri sahiplerinin Dış cephe temizliği için seçim yaparken fiyat araştırması yanında, firmaların portföy ve ekibini incelemeniz önem arz etmektedir. Dış Cephe temizliği genellikle binaların Temizlik Asansörü ile yapıldığı gibi, dışarıdan vinç yardımı ile de yapılabilmektedir.

Sizde profesyonel Dış Cephe ve Cam temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, dış cephe ve cam temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Dış Cephe Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Dış Cephe Temizliği Fiyatları

Dış Cephe temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak bina, plaza, kule, rezidans vb yapının büyüklüğü, kat sayısı, ve temizlik yapılacak alan büyüklüğüne göre değişmektedir.

Temizlik yapılacak Cephe nin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde Dış Cephe temizliği fiyatını etkilemektedir. Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Cephe temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Ayşe Yalova Temizlikte..