Apartman Temizliği

Apartman temizliği hizmetimizde her gün kullandığımız apartmanlarımızın merdivenlerini asansörleri korkulukları ve benzeri gerekli tüm yerlerin temizliğini yapmaktayız. Apartman temizliğinde hijyen çok önemli bir konudur.

Çünkü her apartmanda bodrum ve otopark gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda haşereler ve karıncaların barınmaması için bu alanların temizliğinin çok iyi yapılması gerekmektedir. AYŞE TEMİZLİK olarak hijyene çok önem vermekteyiz.

Sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil apartmana gereken temizliği yapmaktır bize göre…
Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.

Sizde profesyonel Apartman temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Neden Ayşe Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, apartman temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Apartman Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Apartman Temizliği Fiyatları

Apartman temizliği fiyatları, temizlik yapılacak apartmanınızın büyüklüğü, kat sayısı ve daire sayısına göre değişmektedir.

Size özel sunacağımız avantajları fiyatlar için hemen teklif isteyin! Sizde apartmanınızda temizlik hizmeti ile mutluluğu yaşayın.