Hakkımızda

ŞİRKET TARİHÇESİ

Firmamız Hakkında

Ayşe Temizlik Şirketi; kurumsal çalışma prensibiyle hizmet veren ve bütün hizmetlerini firma güvencesiyle sunan bir temizlik şirketidir.

Türkiye’nin gelişen ekonomisinin getirdiği rekabet ortamı ve değişen şartlar, ticari kuruluşları verimi yüksek, maliyeti düşük ve minimum risk taşıyan çalışma metotlarını aramaya yöneltmiştir.

Bu arayışları göz önünde bulunduran Ayşe Yalova Temizlik, sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek adına 2012 yılında modern çalışma metotları ile her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, kuruma özel hizmet veya entegre hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Ayşe Yalova Temizlik, bulunmakta olduğu sektör içerisinde kaliteli ve güvenilir hizmet politikası ile müşterilerine profesyonel çözümler sunan Türkiye’nin en hızlı büyüyen şahıs firmalarının başında gelmektedir.

Çalışmalarımız gerek bireysel olarak gerekse grup olarak hizmet verildiği yere göre değişmekte olup temizlikte kullandığımız malzemelerde çalışılacak yere göre tespit edilmektedir. Bizler sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenliğine de önem veririz.

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temiz ve hijyenik olmasıyla doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik hizmeti kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olacaktır. Bu durum sağlığımız için birçok riskler ortaya çıkaracaktır.

VİZYONUMUZ

 • Kalite politikalarımızdan asla ödün verilmemesi,
 • Çalışanlarımızın sürekli eğitimi,
 • Müşteri memnuniyetinin daima birinci planda tutulması,
 • Tedarikçilerimizin kalite politikalarının denetlenmesi,
  olarak özetlenmiştir.

MİSYONUMUZ

 • Kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmet sunmak,
 • Oluşturulan değerleri korumak,
 • Sektör içerisinde yenilikleri oluşturan ve uygulayan olmak,
 • Birikimlerimizi ve deneyimlerimizi korumak,
 • Kurumsal gelişimlerin devamlılığını sağlamak,

7/24 MÜŞTERİ DESTEK HATTI

0535 486 8948

Ayşe yalova temizlik şirketi olarak ev, apartman, yazlık, ofis, inşaat sonrası, villa, yalı, camii, okul, dershane ve yat temizliği hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ticari bir temizlik şirketidir. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olalım!

100

HİZMET POLİTİKASI

8500

BİNA TEMİZLENMİŞ

8000

MEMNUN MÜŞTERİ

6000

OFİS TEMİZLİĞİ

GÜVENİLİR VE REFERANSLI

Sizden Gelen Yorumlar

Fikirleriniz çalışmalarımıza değer katıyor.

Temizlik sektöründe bulunduğumuz döneme kadar 100 den fazla referans sağlayarak müşterilerinin güvenini kazanmış ve kartvizitini büyük firmalar içerisinde yerleştirmiştir.

Referanslarımız Ve Çözüm Ortaklarımız

Yalova genelinde birçok firma temizlik hizmetlerinde bizi tercih etti. Her birine kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi sürdürme
gayretindeyiz. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.